Daniel Mikołajczyk dołączył do zarządu MediaMarktSaturn Polska

Z początkiem kwietnia 2023 Daniel Mikołajczyk został powołany na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za obszar operacyjny i marketingu w MediaMarktSaturn Polska.

Daniel Mikołajczyk dołączył do MediaMarktSaturn Polska we wrześniu 2021 w funkcji Dyrektora Operacyjnego. W nowej roli Członka Zarządu i Dyrektora Zarządzającego ds. Operacyjnych (Managing Director Sales) odpowiada za zarządzanie siecią sklepów MediaMarkt, E-Commerce, sprzedaż B2B, usługi, koncepcję sprzedaży, a także marketing i customer experience.

W MediaMarktSaturn wspieramy pracowników w rozwoju i projektowaniu ścieżki kariery zawodowej. Cieszymy się, że w ramach awansu wewnętrznego do zarządu dołącza tak doświadczony lider, który doskonale rozumie rynek i z sukcesem realizuje strategię rozwoju omnichannel firmy – mówi Andrzej Jackiewicz, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Daniel Mikołajczyk posiada wieloletnie doświadczenie w handlu detalicznym, które zdobył m.in. w Jeronimo Martins.

MediaMarktSaturn Polska należy do MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), europejskiego lidera na rynku dystrybucji elektroniki użytkowej. W Polsce prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy mediamarkt.pl. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników nowych technologii, oferując bogatą ofertę produktów i związanych z nimi usług.

MediaMarktSaturn Polska
press box