Dachówka ceramiczna KODA – piękny design, doskonałe parametry

Dachówka KODA marki CREATON jest atrakcyjną alternatywą dla typowej płaskiej dachówki ceramicznej, którą chętnie wybierają na dach swojego domu miłośnicy nowoczesnej architektury. Posiada subtelną formę oraz wyjątkowy design. Model ten odznacza się także doskonałymi parametrami technicznymi, przekładającymi się między innymi na jego imponującą trwałość oraz wytrzymałość.

Nowoczesna i funkcjonalna

Dachówka zachwyca piękną, delikatną formą. Wyróżnia ją także najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych. Specjalnie ukształtowane zamki skutecznie odprowadzają wodę nawet przy ekstremalnie niskich kątach nachylenia połaci. Wynosząca aż 40 mm tolerancja przesuwu pozwala optymalnie dopasować ten model do różnych rodzajów dachu. Dzięki temu pozostaje on niezwykle funkcjonalny, a także wygodny i precyzyjny w montażu. Optymalne wymiary (304 x 505 mm) przekładają się na ekonomiczne zużycie wynoszące około 9 sztuk na m².

Wysokiej jakości powłoki NUANCE i FINESSE sprawiają, że KODA cechuje się niewielką nasiąkliwością, co chroni ją przed działaniem wilgoci. Równocześnie odporna jest na inne czynniki pogodowe – między innymi silne mrozy oraz nasłonecznienie. Doskonale przemyślana konstrukcja oraz najwyższa jakość wykonania powodują, że wyróżnia się ona  także imponującą wytrzymałością i długą żywotnością. Dachówka posiada aż do 50 lat gwarancji zgodnie z warunkami określonymi na www.creaton.pl .

Niepowtarzalna estetyka

Model KODA dostępny jest w kilku modnych i atrakcyjnych kolorach. Warianty FINESSE w kolorze łupka glazurowana oraz NUANCE antracytowa angobowana doskonale wpisują się w aktualną modę na nowoczesne dachy o ciemnych połaciach. Ten rodzaj estetyki reprezentuje również wersja FINESSE czarna glazurowana. Natomiast wariant NUANCE miedziana angobowana nawiązuje do klasycznej, ciepłej barwy dachówek, świetnie komponujących się z budynkami w stylu dworkowym czy rezydencjonalnym.

KODA – wyjątkowa pod każdym względem:

– innowacyjna ceramiczna dachówka zakładkowa stworzona z myślą o nowoczesnej architekturze
– imponujące wymiary ok. 304 x 505 mm zapewniają ekonomiczne zużycie min. ok.
9 szt./m²
– tolerancja rozstawu łat wynosząca aż 40 mm i bogata gama akcesoriów umożliwiają precyzyjny montaż
– podwójne zamki boczne i specjalny spojler na czole dachówki gwarantują  wyróżniającą szczelność
– dachówka dostępna w czterech wariantach kolorystycznych: NUANCE miedziana angobowana i antracytowa angobowana oraz FINESSE w kolorze łupka glazurowana oraz czarna glazurowana.

CREATON Polska
press box