Cerradzi 2022: Cerrad rusza z kolejną edycją szkoleń dla Wykonawców

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji warsztatów Cerradzi znów wyruszają w Polskę ze szkoleniami dedykowanymi wykonawcom specjalizującym się w pracach glazurniczych, firmom remontowo – wykończeniowym oraz wszystkim fachowcom zainteresowanym rozwijaniem swoich umiejętności i zdobywaniem nowej wiedzy. Solidna dawka wiedzy, warsztaty praktyczne i fachowe doradztwo techniczne w jeden dzień!

Tylko podczas jesiennej edycji przeszkolili ponad 500 wykonawców. Również w tej edycji spróbują dotrzeć z autorskim projektem do równie szerokiej grupy odbiorców. To kolejny krok w kierunku rozwoju edukacji rynku i zacieśniania współpracy z Klientami. Do współpracy w wiosennej edycji producent po raz kolejny zaprosił zaufanych Partnerów – producentów narzędzi do obróbki płytek, chemii budowlanej oraz kompletnych systemów tarasowo-balkonowych, firmy: Raimondi, Torggler oraz Renoplast.

– Cykl warsztatów dedykowany wykonawcom, który zapoczątkowaliśmy w zeszłym roku, spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem wśród odbiorców. Na szkolenia zgłaszali się nie tylko indywidulani fachowcy, ale wręcz całe ekipy wykończeniowe. Potrzeba uzupełniania swojej wiedzy o nowe informacje ma swoje źródła w coraz to nowszych technologiach obróbki i układania płytek ceramicznych – zarówno ze względu na ich właściwości (megaformat), jak i możliwości alternatywnego użycia (płytki 2.0) – mówi Łukasz Majewski, Koordynator ds. szkoleń produktowych w Cerrad i dodaje, że w 2022 roku Cerradzi zdecydowali się kontynuować przyjętą tematykę. – Wraz z naszymi partnerami dokonaliśmy wyboru miast, w których potencjał warsztatowy zdaje się być największy. Do pozostałych mamy nadzieję powrócić w cyklu jesiennym – zaznacza Majewski.

Podczas spotkań uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu produkcji płytek gresowych, klinkierowych, wiedzę dotyczącą doboru chemii budowlanej, systemów montażowych i techniki montażu. Razem z naszymi Partnerami w wiosennej edycji kompleksowo przygotujemy wykonawców z takich tematów jak płytki wielkoformatowe, płytki tarasowe z linii 2.0.

Aktualna lista szkoleń:

 • 8 marca – Kraków
 • 15 marca  – Gdańsk
 • 22 marca – Opole
 • 5 kwietnia – Szczecin
 • 12 kwietnia – Lublin
 • 26 kwietnia – Kielce
 • 10 maja – Koszalin
 • 17 maja – Łódź
 • 24 maja – Ostrów Wlkp.
 • 7 czerwca – Gorzów Wlkp.
 • 14 czerwca  – Opole

Uczestnictwo w naszych warsztatach jest bezpłatne – o uzyskaniu miejsca na liście decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma unikatowy dyplom, potwierdzający udział w szkoleniu. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Cerrad i partnerów wydarzenia komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas wykonywanych prac glazurniczych.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w warsztatach Cerradzi?

Wejdź na stronę https://cerrad.com/dla-profesjonalistow/formularz-cerradzi/ i wypełnij formularz. Liczba miejsc podczas każdego szkolenia jest ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących szkoleń, szukasz porad lub wskazówek dotyczących płytek marki Cerrad lub masz pytania z zakresu montażu – znajdziesz na nie odpowiedź w zakładce Dla Profesjonalisty!

Zapraszamy!

Grupa CERRAD
press box