Budować czy poczekać? Na co zwrócić uwagę dokonując wyboru stolarki otworowej

Wzrost cen i wielka niewiadoma – z takimi wyzwaniami każdego dnia spotykają się polscy inwestorzy. Czy jest to dobry moment na rozpoczęcie lub kontynuowanie budowy domu?

Tak, jednak warto mieć dobry plan działania i wybrać odpowiednie produkty!

Wiosna to czas inwestowania. Wraz z nadejściem pierwszych słonecznych dni inwestorzy wznawiają prace na budowie z myślą, aby jak najszybciej zamknąć stan surowy. Tym razem radość z budowy wymarzonego domu zakłóca jednak obawa o niestabilną sytuację na rynku i wszechobecne podwyżki.

Inwestuj w dobre produkty

Po oszacowaniu możliwości budżetów i wykonaniu diagnozy potrzeb, podczas której jasno sprecyzowałeś swoje oczekiwania względem domu, nadszedł czas na wybór odpowiednich produktów. Postaraj się maksymalnie dopasować dom do swoich potrzeb, aby mieć pewność, że wydane pieniądze będą przez wiele lat pracować na komfort użytkowanych przestrzeni. Podejmując decyzje warto więc wybierać produkty dobrej jakości. Postaw na komplet stolarki od jednego producenta i po prostu ciesz się gwarancją spokoju. Choć jego zakup to nie mały wydatek, nie warto inwestować w produkty, które po kilku latach trzeba będzie wymienić.

Ogranicz ilość ekip na budowie

Doskonale wiemy, że podczas budowy domu znaczenie ma nie tylko założony budżet, ale również czas. Wybierając komplet stolarki KRISPOL możesz liczyć na profesjonalny pomiar na budowie, a także montaż wszystkich wybranych produktów w jednym terminie.

Komplet stolarki to niemała inwestycja, dlatego bardzo ważny jest jej prawidłowy montaż. Powierzając go certyfikowanym monterom zyskasz gwarancję, że Twoja stolarka jest po prostu w dobrych rękach.

Kompleksowość się opłaca

Zakup kompletu stolarki, czyli okien, osłon, bramy garażowej i drzwi wejściowych niewątpliwie przyspiesza proces budowy domu. Wybór rozwiązań od jednego producenta pozwala zaoszczędzić czas, a także gwarantuje pełną spójność, zarówno stylistyczną, jak i technologiczną wybranych produktów. Kompleksowe, dobrze przemyślane zakupy to również niezwykle ważna w obecnych czasach Gwarancja Spokoju na wiele lat.

Bez względu na to, czy wybierzesz okna PVC, aluminiowe czy połączy oba te rozwiązania, np. stosując systemy aluminiowe do dużych przeszkleń, a PVC do pozostałych, możesz liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. Dobrane kolorystycznie okna, osłony zewnętrzne, drzwi i brama garażowa stworzą niesamowity efekt. Integralność kolorów, kształtów, faktur gwarantuje harmonię aranżacji. Możliwość zamówienia całego kompletu stolarki w jednej okleinie to rozwiązanie pożądane w nowoczesnych projektach. Decydując się na opcję Bikolor odróżnisz kolorem wnętrze, od zewnętrza domu – np. stosując okleinę Woodec Dąb Turner dopasowaną do mebli kuchennych lub paneli podłogowych, nie tracąc przy tym na spójności stylistycznej z elementami malowanymi w kolorze RAL na zewnątrz budynku – bramą garażową, drzwiami wejściowymi, roletami lub żaluzjami.

Stojąc przed jednym z największych życiowych wyzwań, jakim niewątpliwie jest budowa domu, warto decydować się na rozwiązania, które ułatwią ten skomplikowany proces. Zakup kompletu stolarki od jednego producenta to z pewnością jedno z nich.

Wszystkie elementy mają znaczenie

Stolarka otworowa ma wpływ na użytkowanie budynku i związane z tym wydatki, dlatego decyzję o jej wyborze nie powinieneś podejmować w pośpiechu. Zarówno okna, drzwi, jak i bramy garażowe, mają za zadanie zabezpieczać dom przed włamaniem, chronić przed hałasem z zewnątrz, a także zapobiegać utratom energii cieplnej. Postaw na produkty, które spełnią te wymagania i doposaż je w użyteczne dodatki. Dzięki temu osiągniesz wyjątkowy efekt, który w przyszłości przełoży się na pełną symbiozę domu i jego mieszkańców.

Postaw na bezpieczeństwo

Innowacyjność stolarki opiera się w dużej mierze na najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Poza ochroną budynku przed stratami ciepła, stolarka powinna zabezpieczać dom przed niechcianymi gośćmi. Dziś dom z ogromnymi przeszkleniami, otwarty na naturę i idealnie wkomponowany w otoczenie zdecydowanie nie należy już tylko do sfery marzeń. Dzięki zastosowaniu solidnych konstrukcji, okna, drzwi i brama garażowa stanowią przeszkodę trudną do pokonania. W zależności od potrzeb możesz wyposażyć je w dodatkowe komponenty, które jeszcze mocniej będą pracować na bezpieczeństwo Twojego domu. Dzięki temu, oprócz produktów o najwyższych parametrach, ekologicznych i trwałych, zyskasz w standardzie Gwarancję Spokoju.


Wykorzystaj  możliwości aplikacji myKRISPOL

Możliwość zarządzania domem z poziomu aplikacji w smartfonie to nowy wymiar wygody dla inwestorów. Wykorzystaj możliwości aplikacja myKRISPOL – nowoczesne narzędzie do zarządzania stolarką KRISPOL z poziomu smartfonu i budowania domowego centrum dowodzenia. Decyzję o domu smart możesz podjąć w dowolnym momencie – to rozwiązanie dla każdej inwestycji. Dzięki aplikacji zarządzisz kilkoma lokalizacjami jednocześnie, zidentyfikujesz czy dane urządzenie jest włączone lub wyłączone, a także zsynchronizujesz otwieranie i zamykanie rolet i żaluzji z rytem dnia Twojej rodziny. Niezwykle wygodne dla domowników jest także sterowanie głosowe. W trudnych sytuacjach z pomocą przychodzi asystent głosowy. Dzięki niemu automatyczne rolety, żaluzje czy brama garażowa wykonają zadanie za nas.KRISPOL jest wiodącą, europejską marką stolarki otworowej obecną w branży budowlanej od ponad 30 lat. Nowoczesne zakłady produkcyjne oferują kompleksowe rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy garażowe, drzwi, okna, rolety i żaluzje fasadowe.

KRISPOL
press box