Aluprof z trzema statuetkami TopBuilder 2022

Kolejny sukces Aluprof! Dostawca nowoczesnych systemów aluminiowych został właśnie nagrodzony aż trzema statuetkami TopBuilder 2022 w kategorii Produkt. Redakcja i Rada Naukowa magazynu Builder tym razem doceniły wysoką jakość i innowacyjność rozwiązań oferowanych przez firmę. To nie pierwsze branżowe wyróżnienie zdobyte przez spółkę w tym roku – wcześniej przyznano jej m.in. tytuł Budowlanej Firmy Roku 2021, a prezes zarządu Aluprof SA, Tomasz Grela, został uznany Osobowością Branży 2021.

Aluprof z kolejnymi branżowymi nagrodami

Magazyn Builder już po raz 14. wyłonił najlepszych inwestorów, architektów, generalnych wykonawców oraz producentów, nadając im tytuł TopBuilder. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień, jakie mogą zdobyć przedstawiciele branży budowlanej w Polsce. Nagrody przyznawane są w czterech kategoriach: Produkty, Usługi, Inwestycje oraz IT&BIM. W tym roku w gronie laureatów znalazła się firma Aluprof, do której trafiły aż 3 statuetki w kategorii Produkty. Redakcja i Rada Naukowa Buildera postanowiły docenić następujące rozwiązania oferowane przez producenta: system MB-Harmony Office do budowy wewnętrznych ścian szklanych w przestrzeniach biurowych, innowacyjne drzwi przesuwne z ukrytą ramą MB-SKYLINE TYPE R oraz system Redukcji Ugięcia Rygli,  nowatorskie rozwiązanie dostępne dla fasad Aluprof MB-SR50N oraz MB-SR60N. Warto podkreślić, że przyznając nagrody w kategorii Produkt, jurorzy szczególnie zwracali uwagę na wysoką jakość wyróżnionych systemów, ich nowatorstwo, a także wykorzystanie do produkcji sprawdzonych rozwiązań materiałowych, technologicznych oraz konstrukcyjnych.

Statuetki TopBuilder 2022 to kolejne już nagrody „Buildera”, jakie w ostatnim czasie zdobył Aluprof. Wcześniej magazyn przyznał firmie tytuł Budowlanej Firmy Roku 2021, a prezes zarządu Aluprof SA, Tomasz Grela, został uznany Osobowością Branży 2021. Spółkę wyróżniono też tytułem lidera branży stolarki podczas 31. Konwentu Stolarki VIP na Zamku w Gniewie.

Lider i innowator branży

Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA — notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, najnowocześniejszej i najszybciej rozwijającej się firmy produkcyjnej w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA. Jest obecna w 55 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki. Firma dostarcza nowoczesne systemy aluminiowe i innowacyjne rozwiązania dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Zgodnie z hasłem „Let’s build a better future” firma promuje ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie i wdraża odpowiedzialne działania m.in. na rzecz redukcji śladu węglowego. Więcej informacji na stronie producenta: https://aluprof.eu .

Aluprof
press box